sladkosti bez výčitiek

"Milí priatelia,

ako viete, roky študujem zdravé spôsoby stravovania a životného štýlu. Maškrtenie však máme všetci radi a je naozaj veľmi ťažké sa ho strániť. V snahe o správny a zdravý životný štýl nám však častokrát bráni nedostatok informacií a kníh, ktoré by nám ukázali ako maškrtiť a popritom udržať telo v rovnováhe.

Rozhodla som sa to zmeniť. V spolupráci s vydavateľstvom Fortuna Libri som pre vás vydala knihu Sladkosti bez výčitiek, ktorá búra predsudky. Je to jedinečná publikácia plná zdravých a chutných receptov, ktoré sa vyhýbajú použitiu obilninovej múky a cukru. Napriek tomu chutia vynikajúco.

Múku nahradzujem rôznymi, nutrične hodnotnejšími surovinami - orechy, mak, kokos, fazuľky, zelenina, prípadne v malom zastúpení aj zdravými sacharidmi ako sú ovsené vločky, amarant a quinoa. Cukor vieme nahradiť vynikajúcou a zdravou steviou, nízkoglykemickým brezovým cukrom, kokosovým cukrom, sušeným ovocím alebo troškou medu.

Pokiaľ si chcete udržať zdravú a štíhlu líniu, no nechcete sa vzdať chutných sladkostí, tak táto kniha je určená práve pre vás. Recepty v nej sú dôkazom, že aj bez použitia klasickej múky a cukru sa dajú pripraviť dezerty, na ktorých si bez výčitiek svedomia pochutia dospelí i deti .

Sladkosti bez výčitiek si môžete kúpiť vo vybraných kníhkupectvách ako aj na internete."